INIS Plzeň

TANEČNÍ KURZY

Neváhejte a přijďte se podívat na kurzy irského tance! Nebojte se přijít si nezávazně vyzkoušet nebo se podívat na jednu hodinu tance, určitě nebudete litovat!
Kurzy sólového tance probíhají v Plzni pod záštitou pražské školy InSpiral dance company Terezy Bernardové a Andreje Mikulky. Od 4. 10. 2018 trénujeme každý čtvrtek na Církevním gymnáziu na Mikulášském náměstí v Plzni od 18:00 do 21:00 (začátečníci i pokročilí).

KURZY IRSKÝCH SPOLEČENSKÝCH TANCŮ

Nově jsme otevřeli kurzy irských společenských tanců - tzv. ceilí a setových tanců! Jsou určeny pro všechny bez rozdílu věku a tanečních zkušeností. Kurzy probíhají v pondělí od 18.00 do 19.30 v tělocvičně Církevního gymnázia na Mikulášském náměstí 15 v Plzni.
Přijďte si vyzkoušet jednu lekci zdarma, začínáme 1. 10. 2018!

INSPIRAL DANCE COMPANY

inSpiral Dance Company nabízí taneční a hudební vzdělání v oblasti irské kultury. Bohatou nabídku irských tanečních stylů doplňují tap dance, rytmika a hra na hudební nástroj. Pravidelné lekce a workshopy probíhají mimo Prahu ještě v Jablonci nad Nisou, Brně a od podzimu 2014 nově i v Plzni.
Cílem výuky je vést tanečníky ke správnému provedení a pochopení tradičního i moderního repertoáru a zároveň prohloubit osobitý projev každého tanečníka. V lekcích je kladen důraz na hudební vnímání a rytmiku. Tanečníci jsou vedeni k samostatné i kolektivní práci.
Tanečníci v každém věku mají možnost své získané znalosti využít a dále si rozšířit vlastní obzor na společenských akcích pořádaných v ČR i v zahraničí. Díky domácímu lektorovi s titulem T.C.R.G. (akreditovaný učitel irských tanců u největší organizace irských tanců na světě - An Coimisiún le Rincí Gaelacha) se mohou registrovaní tanečníci inSpiral Dance Company účastnit místních i mezinárodních soutěží a šampionátů v irských tancích.