INIS Plzeň

TANEČNÍ KURZY

Neváhejte a přijďte se podívat na kurzy irského tance! Nebojte se přijít si nezávazně vyzkoušet nebo se podívat na jednu hodinu tance, určitě nebudete litovat :-)
Kurzy sólového tance probíhají v Plzni pod záštitou pražské školy InSpiral Dance Company Terezy Bernardové a Andreje Mikulky. V tomto školním roce trénujeme každý čtvrtek na Církevním gymnáziu na Mikulášském náměstí v Plzni od 18:00 do 21:00 (začátečníci i pokročilí).

KURZY IRSKÝCH SPOLEČENSKÝCH TANCŮ

Kurzy irských společenských tanců bohužel byly v tomto roce pro nedostatečný zájem zrušeny. Doufáme, že se na vás budeme moci těšit od příštího roku!

INSPIRAL DANCE COMPANY

InSpiral Dance Company nabízí taneční a hudební vzdělání v oblasti irské kultury. Bohatou nabídku irských tanečních stylů doplňují tap dance, rytmika a hra na hudební nástroj. Pravidelné lekce a workshopy probíhají mimo Prahu ještě v Jablonci nad Nisou, Brně a od podzimu 2014 nově i v Plzni.
Cílem výuky je vést tanečníky ke správnému provedení a pochopení tradičního i moderního repertoáru a zároveň prohloubit osobitý projev každého tanečníka. V lekcích je kladen důraz na hudební vnímání a rytmiku. Tanečníci jsou vedeni k samostatné i kolektivní práci.
Tanečníci v každém věku mají možnost své získané znalosti využít a dále si rozšířit vlastní obzor na společenských akcích pořádaných v ČR i v zahraničí. Díky domácímu lektorovi s titulem T.C.R.G. (akreditovaný učitel irských tanců u největší organizace irských tanců na světě - An Coimisiún le Rincí Gaelacha) se mohou registrovaní tanečníci inSpiral Dance Company účastnit místních i mezinárodních soutěží a šampionátů v irských tancích.